go to styling
go to make-up
go to hair
 

Advice Zone: Level 2

Look & Learn met Workshop


Je hebt een mooie coupe gecreëerd, maar was dit wat de klant bedoelde en wilde? Hoe zorg je ervoor dat de klant terugkomt? De oplossing vind je in de communicatie. Het is een specialisatie die elke kapper zou moeten beheersen, je leert het met ‘Advice Zone: Level 2’


In deze cursus ga jij nog een stap verder in het adviseren en het communiceren met de klant. Je leert meer over hoe je aan klanten kunt zien wat voor type zij zijn en daar je advies op aan te passen. Zo kun je goed inschatten wat écht bij die persoon past en hoe je kunt variëren met coupe en kleur. Zo blijven jij en de klant geprikkeld om creatief te blijven en niet elke keer dezelfde behande-ling uit te voeren. Ook komen er veel praktijk-voorbeelden aan bod en ga je nog dieper in op verbale en non-verbale communicatie. Je leert wat goed is om te zeggen, wat je beter niet kunt zeggen en hoe klanten kunnen reageren.


Wat deze dag extra bijzonder maakt is dat je dit alles tijdens de workshop uitgebreid in praktijk zal brengen op twee door jou meegenomen modellen. Je oefent hoe je voor en tijdens de behandeling ervoor zorgt dat je klant tevreden de stoel verlaat, met zeer vakkundig en persoonlijk advies. Deze cursus is een must voor elke kapper!

 

Inhoud:
• Je specialiseren in verbale en non-verbale
communicatietechnieken
• Wat je te weten moet komen over de klant
• Hoe je vanuit je klant inspiratie op kunt doen
• De klant en jezelf prikkelen dmv creativiteit
• Het creëren van de juiste vormen
• Klanttevredenheid; van het binnenstappen in- tot
het terugkomen naar de salon

 




Cursus:
Advice Zone: Level 2
Voor wie:

Kappers die ‘Advice Zone: Level 1’ hebben gevolgd.
 

Data en tijden:

1 dag van 10.00 tot 17.00 uur
 

Prijs:

€250,- excl. BTW, incl. lunch & drankjes (of 250 credits)

Credits:
 63 credits
Wat mee te nemen:

2 modellen

Bijzonderheden:

Voor kortingsmogelijkheden voor groepen vanaf 4 personen neem contact op met de academy op 020-3122060


Selecteer één of meerdere cursussen uit de lijst hieronder en geef aan voor hoeveel cursisten je plaatsen wil reserveren. Klik daarna op 'toevoegen aan winkelmand'.

  Locatie Cursusdata Aanvang Aantal cursisten
Amsterdam 04 jun '12 10.00 - 17.00





Copyright © 2009 - 2011 B academy bv